<a href="https://avita.org.pl/wp-content/uploads/2018/05/marc-olivier-jodoin-239619-unsplash.jpg"><img src="https://avita.org.pl/wp-content/uploads/2018/05/marc-olivier-jodoin-239619-unsplash-300x200.jpg" alt="" width="300" height="200" class="alignnone size-medium wp-image-74" /></a>

Zamów wizytę

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy...

Psychoterapeuta Grzegorz Wojas:
793-313-300

Psychiatra Irmina Sadowska:
509-863-007

Coach Monika Dzianachowska :
509-000-783

 

Wyślij zapytanie mailowo:
gabinet@avita.org.pl

O mnie

Grzegorz Wojas

Mgr psychologii
Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny

Masz pytania?

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, SEKSUOLOG

 • Ukończyłem studia na wydziale psychologii na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna – Uniwersytet SWPS, specjalizacja: interwencje psychoterapeutyczne w praktyce i psychologiczne oddziaływania grupowe.
 • Ukończyłem studia podyplomowe w zakresie seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Ukończyłem Studium Terapii Narracyjnej pierwszego poziomu zakończone uzyskaniem certyfikatu.
 • Jestem certyfikowanym doradcą w problemach małżeńskich i rodzinnych (certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego)
 • Odbyłem półroczny staż w Akademii Medycznej Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego w programie pracy z dziećmi z zespołem ADHD w ich środowisku.
 • Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w szkole CBT rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-behawioralnej (PTTPB) – członek European Associaton for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnego.
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sekcji Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • W pracy terapeutycznej łączę wiele nurtów i teorii, dostosowując je do potrzeb pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem podejścia poznawczo-behawioralnego, humanistycznego, egzystencjalnego i systemowego.
 • Udzielam pomocy w zakresie zaburzeń seksuologicznych, lękowych, depresyjnych, nerwicowych i osobowości.
 • Prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo, terapię seksuologiczną, terapię par, małżeństw i systemową terapię rodzin.
 • Prowadzę poradnictwo partnerskie i małżeńskie.
 • Pomagam osobom, które chcą lepiej radzić sobie z uczuciami (lęk, złość, poczucie niskiej wartości, itp.), wyrastały w domach alkoholowych (DDA), oraz w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD), osobom przeżywającym trudności w związkach partnerskich, potrzebują pomocy i wsparcia w związku z trudną sytuacją życiową, mających trudność komunikacji w systemie rodzinnym, chcącym lepiej radzić sobie w nawiązywaniu i utrzymaniu bliskich relacji w związkach z innymi, osobom, które chcą inwestować w swój rozwój.
 • Poddaję swoją pracę stałej superwizji.

Zdobyte dyplomy i certyfikaty

2009-2010 Certyfikat Centre For Narrative Practice
2008 Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
2007-2008 Dyplom studiów podyplomowych w zakresie Seksuologii
2018-2019 Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego

Współpracujemy z najlepszymi!

Masz pytania?

Na terenie Warszawy jak i całego kraju współpracujemy z najlepszymi. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w tak delikatnej dziedzinie jaką jest psychologia i psychoterapia.
Bez zaufania i wysłuchania nie moglibyśmy pomagać innym, dlatego sami bardzo ostrożnie dobieramy osoby czy gabinety z którymi współpracujemy.

Tylko wykwalifikowani specjaliści.

Współpracujemy tylko z “praktykami”. Z najlepszymi w swojej dziedzinie. Są to ludzie, którzy doskonale wiedzą, że w tym zawodzie trzeba dążyć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

Wszyscy, z którymi współpracujemy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz licznie ukończonymi kursami doszkalającymi, dyplomami, udziałami w sympozjach i spotkaniach tematycznych.

To właśnie po tym możemy rozpoznać czy osoba jest tylko teoretykiem czy może pochwalić się dużym doświadczeniem w pracy z ludźmi. To jest dla nas najważniejsze.

Image

Przyjazna atmosfera
dla wszystkich Twoich myśli i emocji