<a href="https://avita.org.pl/wp-content/uploads/2018/05/marc-olivier-jodoin-239619-unsplash.jpg"><img src="https://avita.org.pl/wp-content/uploads/2018/05/marc-olivier-jodoin-239619-unsplash-300x200.jpg" alt="" width="300" height="200" class="alignnone size-medium wp-image-74" /></a>

Zamów wizytę

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy...

Zadzwoń do nas:
793-313-300

Wyślij zapytanie mailowo:
gabinet@avita.org.pl

O mnie

Grzegorz Wojas

Mgr psychologii
Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny

Masz pytania?

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, SEKSUOLOG

 • Ukończyłem studia na wydziale psychologii na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna – Uniwersytet SWPS, specjalizacja: interwencje psychoterapeutyczne w praktyce i psychologiczne oddziaływania grupowe.
 • Ukończyłem studia podyplomowe w zakresie seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Ukończyłem Studium Terapii Narracyjnej pierwszego poziomu zakończone uzyskaniem certyfikatu.
 • Jestem certyfikowanym doradcą w problemach małżeńskich i rodzinnych (certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego)
 • Odbyłem półroczny staż w Akademii Medycznej Kliniki Psychiatrii Wieku Rozwojowego w programie pracy z dziećmi z zespołem ADHD w ich środowisku.
 • Ukończyłem czteroletnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w szkole CBT rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-behawioralnej (PTTPB) – członek European Associaton for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnego.
 • Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sekcji Psychoterapii i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • W pracy terapeutycznej łączę wiele nurtów i teorii, dostosowując je do potrzeb pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem podejścia poznawczo-behawioralnego, humanistycznego, egzystencjalnego i systemowego.
 • Udzielam pomocy w zakresie zaburzeń seksuologicznych, lękowych, depresyjnych, nerwicowych i osobowości.
 • Prowadzę terapię indywidualną, poradnictwo, terapię seksuologiczną, terapię par, małżeństw i systemową terapię rodzin.
 • Prowadzę poradnictwo partnerskie i małżeńskie.
 • Pomagam osobom, które chcą lepiej radzić sobie z uczuciami (lęk, złość, poczucie niskiej wartości, itp.), wyrastały w domach alkoholowych (DDA), oraz w rodzinach dysfunkcyjnych (DDD), osobom przeżywającym trudności w związkach partnerskich, potrzebują pomocy i wsparcia w związku z trudną sytuacją życiową, mających trudność komunikacji w systemie rodzinnym, chcącym lepiej radzić sobie w nawiązywaniu i utrzymaniu bliskich relacji w związkach z innymi, osobom, które chcą inwestować w swój rozwój.
 • Poddaję swoją pracę stałej superwizji.

Zdobyte dyplomy i certyfikaty

2009-2010 Certyfikat Centre For Narrative Practice
2008 Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego
2007-2008 Dyplom studiów podyplomowych w zakresie Seksuologii
2018-2019 Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego

Współpracujemy z najlepszymi!

Masz pytania?

Na terenie Warszawy jak i całego kraju współpracujemy z najlepszymi. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w tak delikatnej dziedzinie jaką jest psychologia i psychoterapia.
Bez zaufania i wysłuchania nie moglibyśmy pomagać innym, dlatego sami bardzo ostrożnie dobieramy osoby czy gabinety z którymi współpracujemy.

Tylko wykwalifikowani specjaliści.

Współpracujemy tylko z “praktykami”. Z najlepszymi w swojej dziedzinie. Są to ludzie, którzy doskonale wiedzą, że w tym zawodzie trzeba dążyć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji.

Wszyscy, z którymi współpracujemy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz licznie ukończonymi kursami doszkalającymi, dyplomami, udziałami w sympozjach i spotkaniach tematycznych.

To właśnie po tym możemy rozpoznać czy osoba jest tylko teoretykiem czy może pochwalić się dużym doświadczeniem w pracy z ludźmi. To jest dla nas najważniejsze.

Opinie
naszych pacjentów

Masz pytania?

Polecam pana Grzegorza. Kompetentny, bystry, zero niepewności, pomógł. Brakowało mi tylko jasno wytyczonych ram czasowych terapii, ale być może to moja zasługa, nie wiem 🙂

rmk, 2013-04-07

Bardzo dobry specjalista z super podejściem do pacjenta. Motywuje do pracy i przemyśleń, wymaga ale przecież o to chodzi. Mnie osobiście pomógł bardzo, za co jestem wdzięczna. Polecam.

Anita, 2012-08-21

Pan Grzegorz posiada dobry “zmysł” rozgryzania problemów natury psychologicznej tkwiących w naszej seksualności. Tłumaczy gdzie może tkwić źródło rozmaitych trudności. Jest stanowczy ale ciepły w relacjach z pacjentem. To już nie pierwszy mój seksuolog:&gt;. Dzięki niemu moja terapia zrobiła krok naprzód i za to mu jestem wdzięczna. Za wskazówki którymi wzbogacił moją świadomość. Polecam.

Urszula7, 2011-10-02

Chętnie usłyszymy Twoją opinię

Opinie osób z którymi się spotykamy są dla nas bardzo ważne. To dzięki nim wiemy jak poprawić swoją pracę i na co najbardziej zwrócić uwagę. Chcemy być jeszcze bliżej pacjentów – jeszcze bliżej ich problemów.

Contact me!

Image

Przyjazna atmosfera
dla wszystkich Twoich myśli i emocji